Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra, 16:30'a kadar olan siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir. Cumartesi günü 11:30 a kadar olan alımlar aynı gün kargoya verilir. Teslimat adresinin işletme merkezimiz olan Osmaniye'ye uzaklığına göre de kargo şirketi 1-4 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır kargo şirketinin gönderim yapamadıgı adreslerde kargo şirketi sizinle irtibata geçerek sizinle en uygun noktada buluşarak ürününüzü size teslim edecektir.


Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.


Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.


Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo tarafından size teslim edilecektir.


Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.


sanalavm.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;


Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.